Rozświetlający krem do twarzy Resibo- recenzja

Ciepłe słoneczne dni, kojarzą mi się z lekkim makijażem, rozświetloną cerą i brązerem na policzkach. Nie wiem jak to jest, ale skóra latem wygląda lepiej. Jest świeża i ma ten efekt „glow” który tak wiele kobiet lubi.

Jednym z moich ulubionych produktów na letnie dni stał się rozświetlający krem do twarzy od Resibo, polskiej marki, która tworzy produkty przyjazne środowisku. Produkt już swoim opakowaniem, nawiązuje do efektu „glow”, który dzięki niemu można uzyskać. Czy produkt rzeczywiście spełnia swoją obietnicę?

Czytajcie dalej!

Bardzo lubię kosmetyki Resibo za ich zapach. Delikatny, nienachalny i bardzo naturalny. W pewien sposób przywołuje on u mnie miłe wspomnienia, więc z przyjemnością nakładam ten produkt każdego poranka.

Czy krem daje efekt glow?

Obietnica prducenta

“Daje efekt skóry pełnej naturalnego blasku przez cały dzień. Rozświetla i poprawia wygląd cery na dwa sposoby – zawarty w nim pyłek tworzy na niej delikatną taflę, bez widocznych pojedynczych drobinek, a zaawansowane ekstrakty roślinne łagodzą zaczerwienienia. Zawarte w nim ciepłe i chłodne tony drobinek dopasowują się do każdego koloru cery.”

Jak najbardziej! I jest to naprawdę błysk na dobrym poziomie. Bo między świeceniem się jak kula disco, a subtelnym glow jest cienka granica, którą niestety łatwo przekroczyć.  Rozświetlający krem do twarzy Resibo daje naprawdę delikatne rozświetlenie, które „obudzi” Waszą buzię i nada jej świeży wygląd.

 

Subtelne rozświetlenie twarzy, które nadaje skórze lekkości

Jak wszystkie kremy od Resibo, ten również ma dość gęstą konsystencję, która dość łatwo rozprowadza się na twarzy. Ważna rzecz, szczególnie dla osób ze skórą tłustą i mieszaną: krem nie powoduje świecenia się twarzy w ciągu dnia. Początkowo miałam takie obawy, bo moja skóra lubi „zabłysnąć” po kilku godzinach noszenia podkładu, jednak w tym przypadku nawet bibułki nie były koniecznie.  Mimo, że krem jest gęsty, nie jest tłusty i jak najbardziej nadaje się pod podkład.

 

Rozświetlający krem do twarzy od Resibo jest idealny na lato, jednak warto pamiętać o tym, aby podczas jego stosowania używać np. mineralnego podkładu z filtrem UV, żeby chronić twarz przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

 

Jeżeli chcecie poznać inne kosmetyki marki Resibo, zapraszam do recenzji tutaj

 

Share: